Zobacz kto jest po drugiej stronie

Malacia czyli po łacinie spokój. Ten właśnie chcemy Tobie zapewnić i utwierdzić Cię ze podejmujesz właściwe decyzje personalne.

Zajmujemy się inteligentną weryfikacją danych i referencji potencjalnych najemców jak i pracowników.Referencje dopasowane do Twoich potrzeb

Wynajmujesz mieszkanie?

Miej pewność ze Twoje mieszkanie będzie pod dobra opieka. Oferujemy kompleksowe sprawdzanie referencji wraz z weryfikacja dokumentów jak i zdolności finansowych najemcy a nasz raport wspomoże Ci podczas podejmowania decyzji przy wynajmie Twojego mieszkania.

Jak to działa?

Nasz zespół kontaktuje się z pracodawcą jak i właścicielami poprzednich lokali wynajmowanych przez najemcę. Weryfikujemy dokumenty tożsamości oraz zdolność finansowa poprzez zapytania do agencji ratingowych, tych samych które wspomagają instytucje finansowe przy udzielaniu pożyczek, po czym przygotowujemy Tobie raport końcowy z najważniejszymi informacjami.

Bezpieczeństwo danych

Dane osobowe Twoje jak i najemcy są szyfrowane a ich odczyt niemożliwy bez poprawnego klucza natomiast dostep do danych podlega audytowi.


Zajmujesz sie rekrutacja?

Dobranie kandydata do roli nie jest proste ...

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.