Gelişen firma teknolojileri ile birlikte verimin artması için yapılacak olan her faaliyet hangi firma olursa olsun çalışanlara ve yapılan işe artı değer katar. Bu değerin farkında olan firmamız çağrı merkezi nedir sorusunun cevabına ve siz değerli müşterilerimize en iyiyi sağlayabilmek için büyük bir özveri ile çalışmaktadır.

İnternet sitemizin büyümesi ile birlikte çağrı merkezi oluşturma ihtiyacı oldu. Çağrı merkezimiz için gerekli olan koltuk, masa v.b. eşyaları buradan aldık ve gayet memnunuz.

Ahmet Özer

Çağrı merkezimiz için yeni mobilyalar almamız gerekiyordu. Bu siteden görüp beğendiğimiz ürünleri aldık gerçekten kaliteli ürünler tavsiye ederim.

Ayla Yılmaz

Firmamız için call center oluşturduk. Ofisimize en uygun olacak şekilde bir tasarım çıkarttılar. Ardından mobilyalar geldi çok memnun kaldık.

Mustafa Özçelik

Çağrı merkezimiz için sandalye, masa gibi çeşitli mobilya ihtiyacımız vardı. Bu siteden iletişime geçerek satın aldık oldukça uygun fiyata kaliteli mobilyalarımız oldu tavsiye ediyorum.

Ayhan Vatansever

Ürünlerimiz

2514606602

Yazılarımız

  • Odaklanmayı arttıran çağrı merkezi mobilyaları

(401) 896-7820

Çağrı merkezi çalışanlarının daha verimli olmaları ve hayatlarını kolaylaştırmak için bazı tasarımlar geliştirilmiştir. Hiçbir şekilde kabloların gözükmediği, çalışanın oturduğu yerde daha verimli olmasını sağlayan çözümler sayesinde, çağrı merkezlerinde odaklanmanın daha fazla olduğu görülmüştür. Çağrı merkezlerinde [...]

  • Çok fazla renk içermeyen çalışma odaklı call center mobilyaları

833-538-2263

Sürekli bilgisayar başında telefon görüşmeleri yapan çağrı merkezi çalışanlarını çalışma alanındaki mobilyalar ve renkleri de etkiler. Çağrı merkezleri için mobilya seçiminde gösteriş değil, rahatlık ve konfor ön planda olmalıdır. Düzensiz, gelişigüzel, farklı renklerde olan mobilyalar [...]